PIVNI-CHLAZENI.CZ HK Plus .r.o.
Selicharova 1422/7
Hradec Kralove, 5000 12

telefon: 495 582 100, 777 623 525
email: info@chlazeni-pivo.cz
www: chlazeni-pivo.cz


Produkty LINDR

Logo LINDR - výrobce chladící a výčepní technikyFima LINDR.CZ s.r.o. patří k předním producentů chladící a výčepní techniky nejen v České republice, ale také v Evropě. Jen nám ctí že již sedmým rokem jsme partneterem pro prodej výčepního zařízení a příslušenství značky LINDR. Výrobky značky LINDR se vyznačují kvalitou, technickou vyšpělostí, vytříbeným designem a rozumnou cenou. 

Projekt PIVNÍ-CHLAZENÍ.CZ  a společnost HK Plus s.r.o. je smluvním partnerem pro prodej výčepní techniky značky LINDR.

V našem sortimentu naleznete tyto produkty chlazení značky LINDR:

  • LINDR suché chladiče o výkonu 15 l až 120 litrů za hodinu.
  • LINDR podstolové chladiče o výkonu 40 až 300 litrů za hodinu.
  • LINDR příslušeství pro výčepní techniku - naražeče, výčepní kohouty, hadice...
  • LINDR výčepní stojany
  • LINDR celonerezové výčepní pulty s chlazeným úložným prostorem
  • LINDR nerezové výčepní desky
  • LINDR výčepní pulty s dřevěnou nosnou konstrukcí a vestavným chlazením
  • LINDR celonerezové atypické výčepní a barové zařízení dle požadavků zákazníka

Něco málo z historie firmy LINDR

Firma LINDR - chladicí a výčepní technika byla založena panem Milošem Lindrem v roce 1992. Programem firmy LINDR byl servis domácího, průmyslového chlazení a atypická výroba. Postupně dle požadavků českého trhu se firma LINDR zaměřila na servis restauračních zařízení, z čehož následně vzešla vlastní výroba chladicí techniky značky LINDR, průtokových chladičů nápojů a dalšího zařízení.

V roce 1994 měla již firma LINDR vlastní výrobní program chladícího výčepního zařízení. V roce 2000 se firma LINDR přemístila do nových výrobních prostor, kde jsou využívány moderní technologické postupy výroby, které zajišťují vysokou kvalitu a životnost zařízení.

Dlouho na sebe nenechala čekat nová řada podstolových chladičů LINDR a zcela revoluční řada kontaktních (suchých) chladičů LINDR s chladícím výkonem od 15 do 115l/1hod.

K tuzemským zákazníkům firmy LINDR patří celá řada pivovarů (Svijany, Náchod, Krakonoš, Janáček, Klášter, Broumov, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Litovel, Podkováň, Pardubice).