PIVNI-CHLAZENI.CZ HK Plus .r.o.
Selicharova 1422/7
Hradec Kralove, 5000 12

telefon: 495 582 100, 777 623 525
email: info@chlazeni-pivo.cz
www: chlazeni-pivo.cz


Výčepní zařízení LINDR

V našem internetovém obchodě specializovaném na výčepní zařízení značky LINDR, kde naleznete více jak 600 položek sortimentu výčepní zařízení a příslušenství.

Výčepní zařízení LINDR a jeho značení

Výčepní zařízení LINDR je označeno dle principu (uvedeno na výrobním štítku) : výrobce - typ  - číslo  - a volitelně písmem K

PYGMY 20/K - vyrobni stitek

Příklad: Výčepní zařízení LINDR PYGMY 20/K

  • LINDR - označení výrobce
  • PYGMY - označení typu výčepního zařízení PYGMY - v překladu trpaslík - značí malé rozměry tohoto výčepního zařízení
  • 20 - číslo označuje hodinový chladící výkon v litrech, tedy kolik litrů piva (nápoje) je výčepní zařízení schopno nachladit, tj. zařízení LINDR PYGMY 20/K je e schopen během 1 hodiny ochladit 20 l s tepelným spádem 13°C, tedy snížení teploty nápoje o 13°C (např. z 20°C zchladí na 7°C)
  • K - označuje výčepní zařízení s vestavěným kompresorem - nepotřebujete žádné jiné další zařízení pro tlakování, vše zajistí právě vestavěný kompresor, největší výhodou je bezesporu jednoduchost jeho použití jako výčepního zařízení.

Výčepní zařízení můžeme rozdělit na následující kategorie:

Výčepní zařízení kontaktní

Výčepní zařízení LINDR kontaktníVýčepní zařízení kontaktní představuje ideální řešení pro stolové chlazení piva. Zákazníci si kontaktní výčepní zařízení oblíbili díky snadnému ovládání, manipulaci, stylovému vzhledu, skvělé ceně a svižné rychlosti chlazení piva (za pouhých 3–5 minut můžete začít čepovat). Výčepní zařízení kontaktní značky LINDR je proto vhodné k chlazení a točení piva doma, stánkovém prodeji, restauracích nebo barech. Zároveň jej můžete využít jako mobilní výčep pro párty a pivní slavnosti.

>> Kontaktní výčepní zařízení si můžete vybrat zde <<

Výčepní zařízení luxusní

Výčepní zařízení LINDR luxusníLuxusní výčepní zařízení LINDR  je určeno pro náročnější zákazníky se specifickými požadavky na vzhled chlazení na pivo. U některých typů luxusního výčepního zařízení LINDR se kombinuje kvalitní zpracování dubového dřeva s nerezem. Luxusní výčepní zařízení je vhodné jako designový doplněk kuchyně, baru, restaurace.

>> Luxusní výčepní zařízení si můžete vybrat zde <<

 

Výčepní zařízení vodní stolové

Výčepní zařízení LINDR vodní stolovéVýčepní zařízení vodní stolové představuje ideální řešení pro stolové chlazení piva. Jako chladícího média je zde využívána voda. Oproti výčepnímu zařízení kontaktnímu, trvá nachlazení pro vytočení prvního piva o něco déle, ovšem toto chlazení poskytuje vyšší chladící výkon. Výčepní zařízení vodní stolové je určeno hlavně pro trvalé prostory.

>> Výčepní zařízení vodní si můžete vybrat zde <<

 

Výčepní zařízení podstolové vodní

Výčepní zařízení LINDR vodní podstolovéVýčepní zařízení vodní podstolové představuje ideální řešení pro chlazení piva pro trvalé provozy jako jsou bary a restaurace. Jako chladícího média je zde využívána voda. Podstolového výčepní zařízení vodní je vždy použito v kombinaci s výčepním stojanem. Výčepní zařízení je možno umístit pod výčepní stůl nebo kamkoliv do centrálního prostoru. Výčepní zařízení podstolové vodní se vyznačuje vysokým chladícím výkonem.

>> Podstolové výčepní zařízení si můžete vybrat zde <<